REGULAMIN SERWISU KROI.PL

§1

kroi.pl jest serwisem internetowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą sprawdzać informacje na temat oszustów internetowych.

§2

 1. Serwis kroi.pl do działania wykorzystuje pliki cookie.
 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla FireFox, Google Chrome bądź innej aktualnej.

§3

 1. Informacje zamieszczane na stronie kroi.pl pochodzą od użytkowników strony.
 2. Właściciel zastrzega sobie prawo do gromadzenia i przetwarzania zgromadzonych danych.

§4

 1. Użytkownicy serwisu mogą komentować ogłoszenia.
 2. Zabrania się publikowania danych osobowych właścicieli kont, obrażania innych użytkowników.
 3. Wszystkie komentarze są własnością użytkowników i użytkownicy są za nie odpowiedzialni. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
 4. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do dowolnego moderowania oraz usuwania komentarzy.
 5. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do przekazywania informacji dotyczących użytkowników (adresy IP, adresy e-mail) organom ścigania jeżeli organy ścigania o takie dane wystąpią.

§5

 1. Aby dodać ogłoszenie należy założyć konto a następnie potwierdzić je w mailu lub skorzystać z weryfikacji ReCaptcha
 2. Gość nie może edytować ogłoszeń.
 3. Użytkownik w dowolnym momencie może zdecydować o usunięciu konta poprzez wysłanie prośby przez formularz kontaktowy

§6

 1. Serwis kroi.pl jest serwisem darmowym
 2. Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

§7

 1. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za czasową niemożność korzystania z Serwisu.
 2. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej zostały zebrane w dobrej wierze i na podstawie źródeł uznanych za wiarygodne, jednak Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za kompletność, aktualność oraz rzetelność zamieszczonych informacji.
 3. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane pobieraniem materiałów tego serwisu i ich dalszą eksploatacją, nawet, gdy o możliwości szkody Właściciel został powiadomiony.
 4. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe wskutek przerwy w dostępie do sieci i serwisu, błędów systemu komputerowego spowodowanego przez wirusy lub komunikację za pomocą poczty elektronicznej.

§8

 1. Ogłoszenie może zostać usunięte z bazy jeżeli zostanie potwierdzone że ogłoszenie jest nieaktualne.

§9

 1. Niniejsza strona internetowa posiada linki do stron osób trzecich. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach. Użytkownik decydując się na skorzystanie z linków do stron osób trzecich, czyni to na własną odpowiedzialność.
 2. Administracja strony nie odpowiada za komentarze użytkowników.

 3. Strona ma charakter informacyjny. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za decyzje bazujące na informacjach i komentarzach zamieszczonych w serwisie.